kolmapäev, 17. mai 2017

Kolmapäev 17 mai 2017

30 päev. See You UK and welcome Estonia


Täna hommikul helises äratuskell 3.15. Hommikusöök koosnes sellest, mis veel kapis järgi oli. Tegin ka kaasa võileiva ning lisaks rändasid kotti õun ja banaan. Takso saabus õigeaegselt ja mind ning Katit saatis ära  meeletu vihm. Sellist vihmasadu, kui täna oli, ei olnud ma kuu aja jooksul näinud.
Taksojuht oli sõbralik, vestlesime terve tee erinevatel teemadel. Jõudsime lennujaama kell 5.00 hommikul. Arve maksime sularahas ning vastu saime tseki ka.
Orienteerumine lennujaamas algas. Heli Heimo saatis meile pardakaardid meilile, mille saime hostelis välja printida ning suuremaid äpardusi polnud. Mina ainult läksin kuskilt väravate vahelt läbi suur kohver kaasas, siis peeti mind kinni ja saadeti tagasi. Tuli ikka drop box otsida. Tahsin pagasi ära anda aga selgitati, et mine aparaadi juurde. Eks läksingi ja vaatasin seda masinat, asetasin kohvri peale, pardakaardi luges kiibilugeja ja printis mulle välja pagasi lipiku. Masin ei streikinud, et mul kohver raskem - vedas. Pagasi sain ära antud,  juba oli elu palju kergem. Nüüd vaja vaid turvakontroll läbida. Siin ma hakkasin ka millegipärast piiksuma. Kutsuti korra kõrvale kombati läbi ja lasti edasi.
Kõik kulges ilusti. Lennujaam oli väga suur ja tiirutasime veidi ringi, sest väravat ei olnud meie lennule veel näidatud. Väravasse andis ikka omajagu kõmpida.
Lend kujunes rahumeelselt ja viperusteta. Tallinn tervitas meid juba veidi jahedama ilmaga ning Tallinna lennujaamas nägin Hiiumaa Ametikooli õpilasi naasmas välispraktikalt. Rõõmsad tervitused tuttavatele ning oma pere oli vastas.

TERE EESTI, TERE KODU!!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Kolmapäev 17 mai 2017

30 päev. See You UK and welcome Estonia Täna hommikul helises äratuskell 3.15. Hommikusöök koosnes sellest, mis veel kapis järgi oli...