kolmapäev, 17. mai 2017

Teisipäev 16. Mai 201729 päev. Teisipäev - aeg jätta head aega!

Täna oli viimane päev nautida selle piirkonna kauneid vaateid, lummavaid lilli, erilisi aedu, rahvuste mitmekesisust ning superkaunist suveilma.
Westgliff - restoran
Hommikul magasin nii kaua, kuni keha arvas, et on aeg üles tõusta. Tegin rahuliku hommiku, pikema hommikusöögi nautimise ning lisaks oli vaja ka veidi plaane pidada. 
Minu sooviks oli saada õue, päikese kätte ning kodust tuli paar soovi ja omale jäi paar kingitust kaasatoomiseks silma. Hostelist välja minnes tabas mind tõeline kuumus. Rongiga läkisn ühe peatuse keskuse poole ja seadsin sammud keskuse poole. Tõeliselt soe suveilm viis mind jõe kaldapealsele, kus soetasin paar suveniiri kaasa ning rahulik jalutuskäik ja viimased silmailu nautimine käis jalutuskäiguga kaasa.
Liikusin Hamlet Court tänavale, kus käis aktiivne kaubanduselu, vaatasin teise ringi poed veel üle ja kohalikus pubis nautisin jahedat jooki.
Jalutuskäigul broneerisin õhtusöögiks meile söögikohta ka kohad, sest korra saime pika nina, sest kohti polnud õhtul. Nüüd broneerisin kohad juba õhtuks ette.
Thamesi kaldapealne
Hostelis hakkasin tegelema pakkimisega, mis kaasa, mis maha. Pakkimine oli väga tüütu tegevus, sest kaalu pead ju ka jälgima. Kohver näitas oma 22.5 kg. Rohkem lisada miskit ei tohi ja raskemad asjad nagu õppematerjal tuleb panna käsipagasisse. Nii said osa riideid maha jäetud ja kogutud reklaamidele karmilt otsa vaadatus...... Hosteli manager aitas meile tellida hommikuks takso ning soovis meie kohvrid viia juba õhtuks alla ootele.
Kord iga pidu saab otsa ja pillimehel otsa lõpeb ramm .... Kohver koos, kell kutsumas õhtusöögile. All rannaäärses toidukohas (broneeritud koht) oli armas, ruumi nii 30 in tarbeks. Nautisime siis meie praktika viimast õhtusööki ja vaatlesime Thamesi jõge. Kes teab kas ja millal teekond taas siia meid toob aga on mida meenutada.

Õhtul hilja panin korraks ikka magama, äratus kell 3.15. Homme samal ajal olen juba arvatavalt kodus.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Kolmapäev 17 mai 2017

30 päev. See You UK and welcome Estonia Täna hommikul helises äratuskell 3.15. Hommikusöök koosnes sellest, mis veel kapis järgi oli...