esmaspäev, 1. mai 2017

Esmaspäev - 1 mai 2017

16 päev -  1 mai töörahva püha

Seenele juba varakult
Meiegi oleme töötajad ja nii oli meil täna ka vaba päev, Seega korralik uni ja päikseline äratus tagasid ilusa päeva. Hommikul vaatasime telekast veidi pikemalt nn. seebikarbirallit. Seda tehakse ju meil ka, aga siin tehti seda heinapallide vahel ja mingid künkad olid samuti tee peale ehitatud. Võitis auto, mis oli kirstuks tehtud.
Oma lennuk lasteaeda :)
Täna arvasime, et tungime maa sisemusse ja lähme teisele poole raudteed kondama, väga pikka matka ei soovinud siiski ette võtta. Nii mu jalad seadsid ennast ise minekule ja mu kehal jäi üle vaid järgi minna. Teeme endale kultuurilise elamuse ka, aga sellest kirjutan siis, kui asi toimunud, aga piletid ostsime juba ära. Vaatasime taas inglise aedu, neid oli nii ilusaid kui ka hooldamata. Ühe pere õues kasvas isegi seen. 
Nägime ka palju mahavisatud sodi, rohelisust, mänguväljakuid jne. Meie eesmärk oli lihtsalt vaadata, nautida ilma ja liikuda. Vat see on idee - OMA LENNUK IGASSE LASTEAEDA. Ma arvan, et kõik lapsed rõõmustaksid täiega.
Tänavad on siin ikka kitsad, aga ka selline sõiduk mahub veel liiklusesse. Kõndisime küll temaga enam-vähem samas tempos, kuni me teise tänavasse ära keerasime.
Kaamera eest - tegelikutl pilt
Jalad viisid meid ka parki, kus juba roosid õitsesid, ruumi oli lastele mänguväljakuks. Lisaks tenniseväljak, skypark, lihtsalt roheline ala ning metallikunsti maja. Seda hoonet valvas kaamera asemel vares. Kui see vares rääkida oskaks - oi kui tarka juttu ta ajaks.

Võimas puuPuu oli väga võimas ja tuvastasime, et tegemist on mingit sorti lehisega. Okste toetuseks oli isegi metallist tugev tugi pandud.
Varsti jõudsime ringiga koju tagasi. Üks kosutav tee ja väike võileib ning taas toimetama.
Otsustasin kaasavõetud õppematerjale lugeda mere ääres värske õhu ja lainekohina saatel. Sättisingi ennast mere äärde kiviklibule lugema.
Tuul oli olemas ja pilvedki andsid korraliku vaatemängu, mis lõppes minu jaoks vihmaga. Polnud miskit teha, tuli ikka toa poole ennast seada ja siis voodis lebotades õppimist jätkata.
Kell tiksus omasoodu ning kuna me ei olnud veel korralikult süüa saanud, läksime vaatama, kas miskit on veel avatud. Leidsime toidukoha "Akropolis" ja meie üllatuseks oli siin ka elav muusika. Tellisime oma toidud ja laulja tuli me juurde ning palus kirjutada, mis laule me soovime kuulda. Nii ma siis tegin valiku 4 lauluga, mille talle edastasime. Need laulud kaunistasid meie õhtusööki täielikult.
Nüüd tuli koju tulla, pesus käia ja blogi kirjutada. Ikka vaatan iga õhtul kella ja kuidagi ei saa enne südaööd magama, ikka kipub sinna 1-2 vahele jääma. Täna proovin küll varem magama minna, homme taas tööpäev.

ELAGU MAI :)

bluebirdcare.co.uk - koduhooldus
Nägime tänaval kontorit, mis reklaamis koduhooldust.
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Kolmapäev 17 mai 2017

30 päev. See You UK and welcome Estonia Täna hommikul helises äratuskell 3.15. Hommikusöök koosnes sellest, mis veel kapis järgi oli...