neljapäev, 11. mai 2017

Neljapäev 11 mai 2017

24. päev - tööpäev

Pesuruumi üks pesumasin
Täna sai ärgata vaikselt ja rahulikult, olin enne kella juba ärkvel. Päike äratas mõnusalt valgelt. Hommikusöök oli ikka vaja saada, sest nii on harjutud.
Langeleysse jalutasin rahulikult, taas kohtusin tuttava valge paksukese labradoriga, prouagi naeratas mulle juba tuttavlikult. Minu tööleminemise kellaaeg on selline, et kõik on niiiii hõivatud, et ei tee välisust lahti, ma tungisin sisse kõrvaluksest. Kohutstuslik registreerimine ja tervitamine. Täna nägin taas ühte võõrast nägu, keda ma pole eelnevalt kohanud.
Pesuruum 1. korrusel, dušš
Ei miskit, hakkasin toimetama, vaatasin üle Peetri, ta keha on soojem ja silmad juba otsisid ka kontakti, seega veidi parem. Enamik residentidest olid veel tubades, s.t. neile tehti veel vajalikke protseduure. Binny oli juba peaaegu valmis. Vaatasin, et tänased lehed on toodud ja tõttasin neid rahvale laiali jagama. Korra käis peast läbi, et peaks nimed peale kirjutama, aga ei teinud ma seda. Jagasin lehed ära, töötajate toas on märkmed olemas, kes mida tellib. Tundus, et Wendy (tuba nr 31) jäi täna lehest ilma. Nüüd tuli mul minna Edie tuppa (nr 25), et aidata tal teha hommikune pesu, riietumine. Tema on selline nutuproua, kes arvab, et talle pööratakse liiga vähe tähelepanu ja keegi teda ei armasta ning ei hooli temast. Ise ta liigub rulaatoriga ringi. Vähemasti oskavad nad ise  juhendada mida ja kuidas soovivad. Edie sai korda ja suunasin ta oma tuppa tugitooli istuma. 
Köögis oli vaja nüüd teejoomise nõud ja hommikusöögi nõud ära pesta, et valmistuda lõunasöögiks. Käisin üleval Elena toas, ta lebas voodis silmad kinni ja magas. Ma ei hakanud teda üles ajama. Lõunasööki viies olid tütred ta
juures ja silmi ta enam lahti ei teinud, lapsed arvasid, et ta on minemas oma teed ja vaevalt ta enam kontakteerub. Söögi viisin sama targalt tagasi. Köögis oli täna hoopis Sonja terve pika päeva.
Lõunasöögi serveerimine on alati väga kiire aeg, esmalt viime toidud ja pärast vaja magustoit viia. Alati peab vaatama, kas on kuskil musti nõusid, mida ära tuua. Pärast lõunat tegin väikese lõunatamise pausi ja toimetasin veidi pesuruumis. riided riietepuule kuivama ja märg pesu kuivatusmasinasse.
Paluti vahetada voodipepsu toas nr. 9. Seal elab Benua, meie tõmmu mees, kellel alati hapnik peab kaasas olema.

Tänane päev oli suhteliselt rahulik. Tõdesin täna, et eilsest ütlemisest oli kasu. Mazy vasakule rinnale (immitses) oli pandud imav side. Eile käisin vähemasti 2 korda ütlemas õele, et Mazy rind immitseb. Brian käis täna ka jalutamas ning Edie käis ka saatjaga jalutamas. Sonjaga jätsin täna juba head aega, sest homme teda ei ole. Majas käib väga palju residentidel külastajaid. Maryl oli taas ta sõbranna külas, Tom sai omale seltsi. Paulil on ta kaasalne kõik päevad kohal, Josefinel on tütar päeval enamuse aja kohal. Binnyl käis külaline, täna nägin Mazyl tuttavat külastamas. Rääkimata muidugi John (tuba nr. 4), kes vaevleb samuti vähi käes. Katriinil ja Mihal tuli tütar külla. Pärast lõunat on juba raske liikudagi, igal pool on keegi. Vanemate külastamist on siin Eestiga võrreldes rohkem näha.


Jalutasin korra enne kojutulekut veidi ringi ja siis tegime paar võileiba, et asuda blogi kallale.
Õhtu möödus kuulates Eurovisiooni televiisorist ja arvutist Juure-Kiviräha kommentaare, loomulikult hoiame Eestile pöialt siit Inglismaalt. 
Homme on meil viimane tööpäev ja siis veidi ringivaatamist ning tagasi koju. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Kolmapäev 17 mai 2017

30 päev. See You UK and welcome Estonia Täna hommikul helises äratuskell 3.15. Hommikusöök koosnes sellest, mis veel kapis järgi oli...