laupäev, 29. aprill 2017

Laupäev 29 aprill

14. päev - Laupäev vaba päev

Tänane lõunasöök


Selle nädala väsimus ja eriti eilse päeva 11 tundi oli vaja välja puhata ning lasin voodil ennast veidi kauem uinutada.  Vanajumal oli täna meiega ja saatis meile väga ilusa ilma. Hommikusöögi manustamine tehtud, kodune olukord üle kuulatud, sättisime ennast jalutamisele. 
Suuna võtsime taas Leigh to Sea poole, kus oleme korra juba käinud aga siis olid poed kinni, täna otsustasime poodidega tutvuda.     Võtsime rahuliku kõnni ja tuulasime siis kaubanduses.                    

Kohalikud tegelased :)

Ma vaatan kõrgelt ülevalt :)
Võib ju ka auto jalutama viia
Purjehooaeg avatud :) 


Kalad kuival :)


                                                                                        Meie matk lõppes  õhtul kella 19 ajal. Mis salata, põhilised kauplused, mida külastasime, olid ikka teise ringi poed. Õhtu nagu ikka kujunes arvuti seltsis ning juues teed piimaga. Inimene harjub kõigega, pole sellel teel piimaga häda miskit. Tore oli lugeda Madise kommentaari ja tunda, et Te mulle kaasa elate. Täna oli Oige ja vasemba tantsmise päev, mina kepsutasin siin liivakaldal, mõni võis vaadata küll, et keegi kuskult lahti pääsenud aga... Tänase päeva nael - DEMENTSUS ON NAKKAV :)


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Kolmapäev 17 mai 2017

30 päev. See You UK and welcome Estonia Täna hommikul helises äratuskell 3.15. Hommikusöök koosnes sellest, mis veel kapis järgi oli...